Телефони Vertu Constellation Smile допомагають хворим дітям

Компанія Vertu у співробітництві з організацією Smile Train представили нову люксову колекцію смартфонів Vertu Constellation Smile. Частину коштів, виручених від продажу кожного телефону Constellation Smile, буде спрямованj Vertu на спонсорування операцій з усунення дефектів «заячої губи» і «вовчої пащі» у дітей.

Перегляньте публікацію - Як читати книги на Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.


Телефони Vertu Constellation Smile допомагають хворим дітям.

Телефони Vertu Constellation Smile засновані на смартфоні Nokia C7 і оснащені 3,5-дюймовим сенсорним nHD AMOLED-дисплеєм з захистом з сапфірового скла, 8МР камерою з подвійним LED-спалахом, 32 Гб пам’яті, FM-радіо, Bluetooth, Wi-Fi і підтримкою 3G-мереж.

Vertu Constellation Smile будуть продаватися в чотирьох кольорах – гальково-чорний, пурпуровий анемон, синій кораловий і червоний кораловий. В апаратах використовуються рінгтони і оповіщаючі сигнали, у виконанні Лондонського симфонічного оркестру.

Радимо прочитати цікаву новину Окаті смартфони LG AKA стали арт-обєктом. про Окаті смартфони LG AKA стали арт-обєктом..

Вартість Vertu Constellation Smile поки залишається невідомою.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>