Vertu Constellation Neon і Blue

Минуло кілька місяців з чергового повідомлення про спроби компанії Nokia продати відділення по виробництві супердорогих телефонів – трапилася угода чи ні так і залишилося невідомим. Але бренд Vertu нікуди не подівся і навіть потихеньку продовжує рух.

Перегляньте публікацію - Як перевстановити Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Ще влітку була представлена нова колекція телефонів Vertu – Constellation Neon. Основою для апаратів серії став, як і в багатьох інших випадках з Vertu, смартфон Nokia C7, працює отриманий пристрій під ОС Nokia Belle.

Vertu Constellation Neon і Blue.
Vertu Constellation Black Neon – шкіра, карбон, рубіни, ручна робота…
Vertu Constellation Neon і Blue.

У цілому зі специфікаціями і так повинно бути все зрозуміло – тут головне, звичайно, дизайн, матеріали і марка, але все таки перелічимо основні ТТХ. Апарат працює в мережах GSM 850/1800/1900 і в 5 діапазонах мереж UMTS, має 8-мегапіксельною камерою, вбудованою пам’яттю об’ємом 32 Гб, підтримкою GPS і ліхтариком.

Vertu Constellation Neon і Blue.

Радимо прочитати цікаву новину Firefox-смартфон LG Fx0 в прозорому корпусі про Firefox-смартфон LG Fx0 в прозорому корпусі.

Інший свіжий продукт Vertu – колекція Constellation Blue. Нічого нового всередині – два варіанти, Vertu Constelation Quest Blue (рестайлінг Constelation Quest дворічної давності – початково Nokia E6, а також Constelation Blue, і тут теж апарат знайомий, вище описаний як Constellation Neon, бо основа та ж. Але тепер оздоблення, що має яскраво виражену морську тематику, зроблено у співпраці з брендом Italia Independent.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>