Instagram для Windows Phone: бути чи не бути?

Промо-ролики Nokia все ще не дають людям спокою. В одному з них було помічено додаток Instagram, а точніше плитка, сформована з зображень програми. Новина тут же облетіла весь інтернет, але не все так просто в Windows Phone-царстві.

Перегляньте публікацію - У мережі зявилася тестова збірка Android 4.4.2 KitKat для Galaxy Note 3, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

По-перше, офіційного підтвердження про розробку програми під Windows Phone не надходило. Більш того, розробники Instagram повідомили, що не працюють над створенням цієї версії програми. По-друге, в ролику аналогічним чином себе міг повести клієнт Vimeo, так що не виключено, що ніякого Instagram там і в помині не було. Але існує ймовірність того, що популярному додатку все ж бути.

Instagram для Windows Phone: бути чи не бути?

Радимо прочитати цікаву новину BlackBerry 10 Aristo – смартфон з 4-ядерним процесором і 2 Гб RAM. про BlackBerry 10 Aristo – смартфон з 4-ядерним процесором і 2 Гб RAM..

Платформа Windows Phone має вбудований клієнт Facebook, розроблений руками Microsoft. Враховуючи, що Facebook зовсім недавно придбала Instagram, то Microsoft залишається всього лише отримати відповідні дозволи від свого давнього партнера і випустити свій Instagram на радість всім бажаючим. Такий варіант розвитку подій виглядає найбільш вірогідним. Втім, до виходу перших WP8-апаратів на ринок залишилося зовсім трохи часу, а значить, скоро все з’ясується.

One comment on “Instagram для Windows Phone: бути чи не бути?

  1. Shirin коментує:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>