Microsoft анонсувала оновлення Lumia Denim

Разом з двома новими смартфонами компанія Microsoft анонсувала ще й оновлення Lumia Denim. Воно поєднує в собі переваги оновлення Windows Phone 8.1 і ексклюзивні опції для смартфонів Lumia. До його складу входить оновлений додаток Lumia Camera, який дозволить не втратити жодного моменту завдяки швидкому включенню камери і серійній зйомці з паузою між кадрами в кілька мілісекунд.

Перегляньте публікацію - Asus оновити до Android 5.0 всі гаджети лінійки Zenfone, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Microsoft анонсувала оновлення Lumia Denim.

Функція Moment Capture, яка активується при довгому натисненні кнопки камери в програмі, автоматично починає відеозйомку 4К і швидкістю 24 кадру в секунду. Кожен кадр відео має 8,3МР, а це означає, що кожен кадр можна вибрати і зберегти як статичне зображення.

Функція Rich Capture спрощує зйомку завдяки HDR і автоспалаху і дозволяє більше не замислюватися про налаштування камери: можна спочатку зробити знімок, а потім відрегулювати параметри і вибрати найкращий варіант.

Радимо прочитати цікаву новину BlackBerry Classic вийшов у продаж про BlackBerry Classic вийшов у продаж.

Після тестування і схвалення партнерами Microsoft оновлення Lumia Denim стане доступне для скачування по повітрю і для інших смартфонів Lumia на базі Windows Phone 8. Так, Lumia 930, Lumia 1520 і Lumia Icon отримають оновлення в 4 кварталі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>