Microsoft готує оновлення Apollo Plus для Windows Phone 8

Компанія Microsoft працює над оновленням Windows Phone 8 з кодовим ім’ям Apollo Plus. Джерела The Verge підтвердили, що завдяки цьому оновлення в Windows Phone 8 з’явиться кілька нових функцій.

Перегляньте публікацію - Android KitKat встановлена лише на 1,8% Android-пристроїв, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Microsoft готує оновлення Apollo Plus для Windows Phone 8.

Випустивши Apollo Plus, Microsoft розраховує включити в свою мобільну платформу підтримку VPN, що підвищить її привабливість для корпоративних користувачів.

Оновлення виправляє помилки з Wi-Fi з’єднанням і принесе з собою деякі поліпшення, що стосуються аудіоможливостей WP8-смартфонів.

Крім того, у своїй новій операційній системі Microsoft вперше використала можливість оновлення «по повітрю». І Apollo Plus повинна буде перевірити працездатність цієї функції.

Радимо прочитати цікаву новину RIM випустила фінальну версію SDK для платформи BlackBerry 10 про RIM випустила фінальну версію SDK для платформи BlackBerry 10.

У Microsoft планують розповісти про Apollo Plus на початку наступного року на виставці MWC 2013.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>