Microsoft підтвердила чутки про фінансової допомоги виробникам

Не так давно ми вже писали про те, що Microsoft збирається надати грошову підтримку компаніям, що випускають смартфони з Windows Phone.

Перегляньте публікацію - Microsoft Office для Android з’явиться раніше, ніж для Windows 8 з інтерфейсом Metro, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

І, схоже, що ці чутки підтвердилися. І підтвердив їх не хто-небудь, а віце-президент Microsoft з корпоративних комунікацій Френк Шоу (Frank X. Shaw).

Microsoft підтвердила чутки про фінансову допомогу виробникам.

Радимо прочитати цікаву новину Оновлення BlackBerry 10.1 з’явиться одночасно зі смартфоном BlackBerry Q10 про Оновлення BlackBerry 10.1 з’явиться одночасно зі смартфоном BlackBerry Q10.

У той же час, він лише підтвердив сам факт подібних угод, а озвучені Ельдаром Муртазіним цифри назвав «цілковитою вигадкою». В першу чергу, виділяємі Microsoft кошти повинні бути спрямовані на розробку смартфонів з Windows Phone, а не на розвиток самих виробників. Тобто мова швидше за все йде про значно менші суми.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>