Microsoft припинила публікацію нових додатків в Marketplace

У деяких користувачів WP7-смартфонів виникли проблеми із завантаженням і оновленням ряду додатків.

Перегляньте публікацію - Asus випустила Android 4.3 для Fonepad 7, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

«Ми зіткнулися з проблемою, пов’язаною з цифровими сертифікатами, використовуваними для підпису програм», – повідомили представники Microsoft.

Microsoft припинила публікацію нових додатків в Marketplace.

При цьому в компанії відзначили, що проблема зачіпає тільки деякі смартфони, оновлені до Windows Phone 7.5, і не стосується апаратів, що спочатку використовують цю версію операційної системи. Помилка виникає при скачуванні тільки деяких з більш ніж 100 тисяч програм. І серед них фігурують такі додатки, як New York Times, WhatsApp і перекладач від Bing.

Радимо прочитати цікаву новину У мережі засвітилися специфікації смартфона BlackBerry Laguna про У мережі засвітилися специфікації смартфона BlackBerry Laguna.

«Нам відомі причини цієї проблеми, і ми вже плануємо випустити виправлення. Але поки воно не вийшло, ми вирішили зупинити публікацію нових додатків в Marketplace», – говориться в заяві Microsoft.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>