Microsoft випустила Windows Phone 8.1 для розробників

Як і було обіцяно, компанія Microsoft випустила Windows Phone 8.1 для розробників. Передбачається, що операційна система Windows Phone 8.1 для простих користувачів стане доступна в найближчі кілька місяців. А перші апарати, які «з коробки» будуть працювати на базі Windows Phone 8.1, з’являться у продажу в кінці цього або на початку наступного місяця.

Перегляньте публікацію - Google анонсувала 3 смартфона лінійки Android One, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Microsoft випустила Windows Phone 8.1 для розробників.

Що стосується Windows Phone 8.1 для розробників, то перед її установкою вам доведеться завантажити невелике оновлення, яке підготує смартфон до нової версії платформи Microsoft.

Радимо прочитати цікаву новину BlackBerry розробила смартфон Passport з квадратним дисплеєм для Instagram про BlackBerry розробила смартфон Passport з квадратним дисплеєм для Instagram.

Для того, щоб отримати можливість скачати Windows Phone 8.1, вам потрібно заплатити $19 і отримати можливість публікувати додатків в Windows Phone Store або безкоштовно зареєструватися в якості розробника через App Studio.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>