Microsoft витратить на підтримку WP8-виробників $2,6 млрд

Компанія Microsoft готова використовувати будь-які засоби для того, щоб стимулювати виробників випускати WP8-смартфони.

Перегляньте публікацію - Android займає 72,4% європейського ринку смартфонів, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Передбачається, що в цьому році Microsoft виплатить Samsung «підтримку» в $1,2 млрд за випуск смартфонів з Windows Phone.

Microsoft витратить на підтримку WP8-виробників $2,6 млрд.

Крім того, таким же способом компанія з Редмонда збирається зацікавити і інших виробників смартфонів. Правда, в останньому випадку мова йде про куди більш скромні суми. Так, Huawei отримає від Microsoft $600 мільйонів, а Sony дістанеться $500 мільйонів. Ще $300 мільйонів Microsoft готова заплатити іншим виробникам телефонів.

Радимо прочитати цікаву новину Аналітики: Verizon Wireless не вірить в успіх BlackBerry 10 про Аналітики: Verizon Wireless не вірить в успіх BlackBerry 10.

Іншими словами, для збільшення своєї присутності на ринку Microsoft збирається заплатити виробникам в загальній складності $2,6 мільярда. Втім, вся ця інформація виходить від однієї людини – Ельдара Муртазіна. І нам складно судити про те, наскільки вона правдива.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>