Найближчим часом Microsoft випустить оновлення Lumia Denim

Минулого тижня ми вже говорили про швидкий вихід оновлення Lumia Denim для смартфонів Nokia Lumia 830 і Nokia Lumia 930. А нещодавно офіційний Twitter-блозі Microsoft Lumia підтвердив, що це оновлення з’явиться найближчим часом, відразу після тестування і схвалення операторами.

Перегляньте публікацію - Microsoft Office для Android-планшетів зявиться в листопаді, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Найближчим часом Microsoft випустить оновлення Lumia Denim.

Оновлення Lumia Denim було анонсовано ще на початку вересня. Воно поєднує в собі переваги оновлення Windows Phone 8.1 і ексклюзивні опції для смартфонів Lumia. До його складу входить оновлене додаток Lumia Camera, яка дозволить не втратити жодного моменту завдяки швидкому включенню камери і серійній зйомці з паузою між кадрами в кілька мілісекунд.

Радимо прочитати цікаву новину Фотографії та характеристики смартфона BlackBerry Z20 Rio про Фотографії та характеристики смартфона BlackBerry Z20 Rio.

Крім того, оновлення включає в себе функції Moment Capture і Rich Capture, а також можливість виклику помічника Cortana за допомогою голосової команди «Hey Cortana».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>