Названі відмінності між Windows Phone 8 і WP 7.8

Офіційні документи Nokia розповіли про відмінності між Windows Phone 8 і WP 7.8. Одними з найважливіших переваг Windows Phone 8 над WP 7.8 називають можливість оновлення «по повітрю», підтримку дозволів вище WVGA, можливість роботи з багатоядерними процесорами, Windows Phone Wallet та NFC.

Перегляньте публікацію - ОС Android 4.4 KitKat, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Названі відмінності між Windows Phone 8 і WP 7.8.

Крім того, серед помітних відмінностей Windows Phone 8 фігурує можливість безпечного завантаження і шифрування даних, «справжня» багатозадачність, підтримка зовнішніх карт пам’яті MicroSD, розширені можливості адміністрування і браузер Internet Explorer 10.

Радимо прочитати цікаву новину Сенсорний моноблок BlackBerry London зявився на нових знімках про Сенсорний моноблок BlackBerry London зявився на нових знімках.

Як ви пам’ятаєте, Windows Phone 7.8 буде поширюватися як оновлення для існуючих WP7-смартфонів, тоді як Windows Phone 8 буде встановлюватися тільки на нові апарати.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>