Nokia Lumia 625 почав отримувати Nokia Cyan з Windows Phone 8.1

Компанія Nokia почала випуск оновлень Windows Phone 8.1 для своїх гаджетів. Нова версія операційної системи Microsoft входить до складу пакета оновлень Nokia Cyan, який днями став доступний власникам смартфонів Nokia Lumia 625 в Тайвані, Іспанії і Фінляндії. А найближчим часом він з’явиться і в інших країнах світу.

Перегляньте публікацію - Android 5.0 Lollipop для Nexus 7 і Nexus 10 з’явиться 3 листопада, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Nokia Lumia 625 почав отримувати Nokia Cyan з Windows Phone 8.1.

Радимо прочитати цікаву новину Опубліковані характеристики і фотографії смартфона BlackBerry Classic про Опубліковані характеристики і фотографії смартфона BlackBerry Classic.

А крім самої Windows Phone 8.1 до складу оновлення входять підтримка Bluetooth 4.0 LE, поліпшення галереї, програмного забезпечення Creative Studio, а також програми Nokia Історії, що дозволить користувачам ділитися своїми враженнями через соціальні мережі в форматі відео-слайдшоу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>