Подробиці про Windows Phone 7.8 прийшли з Facebook

На презентації Windows Phone 8 було сказано багато слів про нову систему і нових смартфонах, однак про оновлення старих телефонів до версії 7.8 мови не було. Сторінка Windows Phone Italy на Facebook виявилася більш балакучою і повідала про деякі нововведення майбутньої обновки.

Перегляньте публікацію - Європейський HTC One отримав оновлення Android 4.4.2, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Подробиці про Windows Phone 7.8 прийшли з Facebook.

Радимо прочитати цікаву новину BlackBerry 10 L-Series помічений у компанії з Galaxy Note, Lumia 820 і iPhone 5 про BlackBerry 10 L-Series помічений у компанії з Galaxy Note, Lumia 820 і iPhone 5.

Насамперед, Windows Phone 7.8 запропонує новий робочий стіл зі змінними за розміром тайлами. Не обійдеться і без Xbox Music, Smart Glass і чого-то під назвою Club (ймовірно, щось на зразок нових Rooms для групового чату WP8). Список нововведень, звичайно, не самий великий, але власникам старих смартфонів на базі Windows Phone 7 і 7.5 повинно вистачити і цього, зважаючи на відсутність апаратних можливостей для отримання повноцінного WP8. Залишилося дочекатися релізу апдейта і дізнатися всі інші подробиці.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>