Продажу WP-смартфонів подвоїлися

За минулий рік операційна система Windows Phone не змогла збільшити свою присутність на ринку.

Перегляньте публікацію - Смартфон Lenovo Vibe Z отримав оновлення Android 4.4.2., в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Але, як це ні парадоксально, вона виявилася найбільш швидкозростаючою мобільною платформою в світі, і за рік поставки WP-смартфонів виросли відразу на 104%.

Продажу WP-смартфонів подвоїлися.

Лідером ринку як і раніше залишається Google Android. Але, незважаючи на 51-відсоткове зростання продажів Android-пристроїв, їх частка скоротилася з 80% до 77%. Продажі смартфонів на платформі Apple iOS збільшилися лише на 7%, що призвело до зниження її присутності на ринку з 18% до 15%.

Радимо прочитати цікаву новину Більшість нових смартфонів BlackBerry отримають фізичні клавіатури про Більшість нових смартфонів BlackBerry отримають фізичні клавіатури.

Ну а найгірший результат показали гаджети на базі BlackBerry. Їх поставки скоротилися на 54%, а частка цієї платформи не перевищує 1%.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>