У Microsoft підтвердили назву Windows Phone 8.1

В Microsoft офіційно підтвердили, що нова операційна система компанії отримає назву Windows Phone 8.1. Це ім’я з’явилося в офіційному магазині Microsoft в списку операційних систем, сумісних з тими чи іншими додатками.

Перегляньте публікацію - Sony готує Android 4.4.4 для Xperia Z, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

У Microsoft підтвердили назву Windows Phone 8.1.

Як з’ясувалося, більшість додатків в Windows Phone Store, написаних для платформи Windows Phone 8, виявляться сумісні і з операційною системою Windows Phone 8.1. Хоча нам навряд чи варто чекати зворотної сумісності додатків, враховуючи нові API і сервіси, які з’являться в наступній платформі Microsoft.

Радимо прочитати цікаву новину В BlackBerry OS 10.3 з’явиться голосовий помічник про В BlackBerry OS 10.3 з’явиться голосовий помічник.

Windows Phone 8.1 буде анонсована 2 квітня на конференції Microsoft BUILD. Тоді ж розробникам стане доступна та прев’ю-версія цієї операційної системи.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>