В Android і Windows Phone 8.1 з’явиться можливість віддаленого блокування гаджетів

Google і Microsoft планують підвищити безпеку своїх операційних систем. Google збирається включити в наступну версію своєї платформи функцію Kill Switch, що дозволяє власнику заблокувати свій телефон. Аналогічне оновлення вийде і для платформи Windows Phone 8.1.

Перегляньте публікацію - Google випустила емулятор Android L для x86 і 64-бітної архітектури Intel, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

В Android і Windows Phone 8.1 з'явиться можливість віддаленого блокування гаджетів

Подібна функція дозволить убезпечити збережену інформацію у випадку втрати або крадіжки телефону. За даними Secure Our Smartphones Initiative, завдяки впровадженню такої функції в iOS за перші 5 місяців 2014 року крадіжки iPhone зменшилися на 19%. У Сан-Франциско цей показник знизився на 38%, а в Лондоні – на 24%.

Радимо прочитати цікаву новину BlackBerry готується почати продажі смартфона BlackBerry Passport про BlackBerry готується почати продажі смартфона BlackBerry Passport.

Ця статистика цілком пояснює, чому Google і Microsoft вирішили приєднатися до ініціативи Apple.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>